ZgłoszeniaWyczekiwana przez wielu Zimowa Giełda Piosenki uruchamia swoją machinę wyłaniającą najzdolniejsze zespoły oraz utalentowanych solistów. Do 15 stycznia 2018 można zgłaszać chętnych, którzy wezmą udział w eliminacjach na żywo na antenie Radio-Sygnałów. Wystarczy przesłać logo zespołu oraz 3 utwory autorstwa zespołu na adres zgp@onet.pl. Jedyny warunek to przynajmniej jeden studentów w składzie zespołu, oraz solista z ważną legitymacją studencką. Chcemy w ten sposób podtrzymać istotę studenckiego przeglądu.
W każdy poniedziałek, od godziny 21:00 do 22:30 podczas audycji „Eliminacje do Zimowej Giełdy Piosenki” będzie można wybierać najlepsze zespoły, które wystąpią na finałowym koncercie Zimowej Giełdy Piosenki . Audycja rusza już w styczniu! Finał, w którym wystąpią zwycięzcy eliminacji, oraz gwiazda koncertu, odbędzie się 16 marca w Studenckim Centrum Kultury w Opolu.
Zimowa Giełda to możliwość wygrania bardzo cennych nagród. Jest to jeden ze sposobów zakwalifikowania się na kilka ważnych festiwali w Polsce.
dol